Lajmi i fundit:
  • 11:46 ‘Territorialja’, Arvizu: Qeveria ka bërë punë të mirë

  • 11:50 Fitër Bajrami, Ilir Meta uron besimtarët myslimanë

  • 11:42 I papuni: Bëj kavien njerëzore për të shpëtuar prindërit me kancer

  • 11:00 Franca: Në vjeshtë do të shqyrtojmë çështjen për borxhin grek

  • 10:43 Ndarja territoriale, banorët e Orikumit në protestë

  • 10:32 Gjykata: Rusia do t’i paguajë 50 miliardë USD Yukos-it

  • 10:31 AK-ja uron besimtarët myslimanë për Fitër Bajramin

  • 10:01 Kalifornia goditet nga zjarret, flakët shkatërrojnë dhjetra shtëpi

  • 09:00 Tiranë, hakerohen faqet online të disa ministrive

  • 08:45 Gazeta IDEA uron besimtarët myslimanë gëzuar Fitër Bajramin!

Cristiano Ronaldo udhëton pa patentë, vihet në ndjekje nga policia

ronaldoCristiano Ronaldo njihet për spektakëlin që dhuron në fushën e futbollit, por ai është bërë protagonist edhe i shumë aksidenteve apo skenave me makinë.

Mediat spanjolle shkruajnë se ai mbrëmjen e së shtunës ka darkuar me të dashurën e tij Irina Shaik dhe teksa po ktheheshi në mëngjesine të dielës në banesë, policia i ka kërkuar të ndalojë, por ai nuk e ka zbatur këtë urdhër.

Lojtari i Realit nuk e ka pasur me vete patentën, prandaj është larguar, ndërkohë që është vënë në ndjekje të policisë për disa minuta. Më pas portugezi ka ndaluar dhe pas një bisede me policin dhe e ka zgjdhur këtë problem, pasi rrezikonte të shoqërohej në polici.

Ai është bërë shpesh herë protagonist i të tilla skenave, ndërkohë për shkak të tejkalimit të shpejtësisë është përplasur në disa raste, por pa pasojë dhe kjo falë sigurisë të makinave të shtrenjta që ai përdor.

Na ndiqni në: @GazetaIdea në Twitter/Gazeta Idea (Faqja Zyrtare) në Facebook