Lajmi i fundit:
  • 19:00 Deklarata e pasurisë së deputetit: Ja paga për bashkëshorten jashtë martese

  • 17:00 Studimi shpresëdhënës: Botox-i mund të ketë rol në luftën kundër kancerit

  • 15:35 PD: Rama foli dy orë, por nuk dha përgjigje për 11 cështjet e mprehta të ditës

  • 14:00 Mali i Zi do legalizojë martesat e homoseksualëve, tërbohen serbët

  • 13:15 Vjedhja në BSH, Rama: Kuvendi dhe qeveria do veprojë

  • 13:00 Eksperimenti me dy amerikanët e prekur nga Ebola funksioni, shërohen

  • 13:23 Bumçi: CEZ, shqiptarët të përgatiten për dimër të vështirë

  • 13:06 Veliaj: Jemi kujdesur për fëmijët e gruas që denoncoi

  • 13:02 Liverpool-i ofron 22 milion euro për Mario Balotelli-n

  • 12:11 Lame: Luli-Berisha ndryshuan ligjin për territorin

Defekt në nënstacion, CEZ: Disa zona në kryeqytet pa energji elektrike

mungese energjieTiranë- Disa zona në kryeqytet edhe sot janë gdhirë pa energji elektrike në banesat e tyre për shkak të një defekti në nënstacion.

Bëhet fjalë për banorët e zonës tek Stacioni i Trenit, Harry Fultz dhe një pjesë e Don Boskos.

CEZ Shpërndarje njoftoi që ditën e djeshme se si pasojë e disa defekteve në rrjet disa zona në Tiranë do vuajnë mungesën e energjisë elektrike.

Po sipas CEZ, pa energji është edhe zona nga Shkolla e Baletit, deri tek Liceu Artistik. Shkak për këtë është bërë këputja e kabullit elektrik nga një firmë ndërtimi që po shtron rrugën.

CEZ Shpërndarje njofton konsumatorët se po punohet për riparimin e defekteve me qëllim rikthimin e energjisë.

Na ndiqni në: @GazetaIdea në Twitter/Gazeta Idea (Faqja Zyrtare) në Facebook