Lajmi i fundit:
  • 11:31 Shtyhet për më 25 prill seanca gjyqësore ndaj Ben Qimes

  • 11:11 Mblidhet asambleja e FRD-së, flet Bamir Topi

  • 11:04 Pr/ligji për KLSH-në diskutohet në Komisionin e Ligjeve

  • 07:00 Barcelona fiton me vuajtje ndaj Bilbaos, Messi rikthehet tek goli

  • 10:33 Rama: Të promovojmë markën ‘Made in Albania’

  • 10:33 Unioni i Gjyqtarëve reagon për ankesat ndaj gjykatësve

  • 10:13 Konferenca e rekomandimeve për prokurorinë, flet Llalla

  • 10:05 Prezantohet paketa e re fiskale për fasonët, flet Ahmetaj

  • 09:33 Protestë e Fakultetit të Shkencave Mjekësore Teknike për diplomat

  • 09:28 Durrës, aksident në Maminas, vdes një 14-vjeçare

Plagosje me armë zjarri në Korçë, 23-vjeçari në gjendje të rëndë

plagosje-policiaaaaaKorçë- Një i ri është qëlluar me armë zjarri sot pasdite në qendër të qytetit të Korçës për pasojë ka mbetur i plagosur.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur në ambjentet e një lokali ku mbi 23-vjeçarin është shkrehu një pistoletë.

Policia në vendngjarje është duke punuar për shkaqet dhe për zbardhjen e rrethanave të incidentit.

Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi Donald Deli i cili është dërguar me urgjencë drejt spitalit të qytetit dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

 

/IDEA/

Na ndiqni në: @GazetaIdea në Twitter/Gazeta Idea (Faqja Zyrtare) në Facebook