Lajmi i fundit:
  • 11:39 Kodheli: S’ka asnjë fakt që FA-të përdoren për trafik droge. Turp!

  • 11:30 Berisha: Shqipërinë e morën bandat dhe droga

  • 11:25 Llalla: Akuzat për trafik droge, prokuroria në fazën e verifikimeve

  • 11:07 Vlorë, vidhen 6 kampata, pa energji zonat në Radhimë e Orikum

  • 11:05 Nis seanca plenare në Kuvendin e Shqipërisë

  • 09:30 U aksidentua dje, morgu kërkon të identifikohet 80-vjeçari

  • 11:45 Arvizu: Korrupsioni, sëmundje që prek të gjithë shoqërinë

  • 10:37 Mbyllet fushata sensibilizuese në gjimnaze kundër korrupsionit

  • 10:02 Gjykata lë në ‘arrest me burg’ Gerti Pashajn

  • 09:56 Veliaj takim me një grup ish-të përndjekurish politikë

Seks i shfrenuar dhe lojë lesbike, ja imazhet shokuese të “Sex Crimes” (FOTO)

Sex-CrimesKëto imazhe na vijnë nga “Sex Crimes” dhe nuk janë asgjë më shumë se sa disa sekuenca të filmit i cili edhe pas 15 vjetësh mund të shfaqet me imazhin e Amanda Knox.

Ky është thriller famëmadh që këtë herë ka protaognistë aktorë të njohur si Matt Dillon, Kevin Bacon e Denise Richards, e frymëzuar nga çështja ‘Knox’. Por tani vëmendja është e përqëndruar te këto foto të cilat gati-gati shokojnë. “Sex Crimes” skandalizoi një herë në vitin 1998 dhe sipas të gjitha gjasave mund të ketë një vijim.

Bëhet fjalë për historinë që sikundër shpjegon regjisori John McNaughton për ‘Hollyëood.com’ që është frymëzuar nga çështja e Amanda Knox. Ende nuk ka ndonjë hipotezë se cilët mund të jenë protagonistët, por një gjë është e sigurtë, që filmi është mes realitetit dhe fantazisë…por për momentin, vëmendja është përqëndruar edhe njëherë të këto imazhe shokuese të cilat janë më shumë se sa seks i shfrenuar.

Është një lojë lesbike e pazakontë e cila doemos që është skandaloze vetëm se një gjë është e sigurtë, që do të ndjellë jo pak shikues pasi ende ka njerëz që janë të ‘etur’ për kësi skenash në filma, edhe pse Hollivudi është duke u përpjekur të bëjë një hap pas sa i takon skenave më shumë se erotike.

Foto    1 / 25

Seks i shfrenuar dhe lojë lesbike, ja imazhet shokuese të "Sex Crimes"

Na ndiqni në: @GazetaIdea në Twitter/Gazeta Idea (Faqja Zyrtare) në Facebook