Lajmi i fundit:
  • 21:30 Vrasja në Kavajë, policia: Pista kryesore për hakmarrje

  • 20:46 Ekzekutohet me armë zjarri 27-vjeçari në Kavajë

  • 20:15 ”Nase novine”: Vullnetarë serbë përkrah separatistëve pro-rusë

  • 20:10 Kokëdhima reagon për reformën territoriale

  • 18:40 Në Bruksel arrihet marrëveshja për heqjen e barrikadës

  • 18:20 Zbardhen vendimet e mbledhjes së sotme të Qeverisë

  • 18:15 Pezullohen fluturimet drejt Izraelit

  • 18:00 Greqia ka probabilitetin më të lartë të falimentimit në botë

  • 17:45 Jahjaga: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese i detyrueshëm

  • 17:31 Reforma territoriale, gazeta ‘To Vima’ shkrim për Shqipërinë

Shpërthen bomba Lucy Mecklenburgh, super seksi në plazhet e Spanjës (FOTO)

Lucy-MecklenburghNëse e keni humbur ta shihni live, është një mundësi për të mos humbur këto imazhe të një femre super seksi dhe modeste në ekstrem.

Kjo është Lucy Mecklenburgh e cila na shpërfaq fizikun e saj perfekt në monokini, siç po cilësohen tani bikinit që pak lidhje kanë me veshjet e plazhit sepse janë braziliane të pastra.

E s’mund të mos jetë në qendër të vëmendjes një yll i tillë si Lucy Mecklenburgh e cila pak kohë më parë u përfol aq shumë për raportin me yllin e ‘TOWIE’-t, bashkëprotagonist me të.

Me hijeshi natyrale, aspak ekzibicioniste, Lucy Mecklenburgh shihet në plazhet e Marbella-s në Spanjë dhe 21-vjeçarja nuk mund të mos ndjellë vëmendjen e të pranishmëve por edhe të fotografëve të cilët kanë nxituar t’i postojnë fotografitë në mediat botërore.

E meqë një foto vlen 1 mijë fjalë, më mirë shijoni këto imazhe shpërthyese të saj, e gjykoni vetë pse vendi që ajo zë është kaq special.

Foto    1 / 12

Shpërthen Lucy Mecklenburgh, super seksi në plazhet e Spanjës

Na ndiqni në: @GazetaIdea në Twitter/Gazeta Idea (Faqja Zyrtare) në Facebook