Lajmi i fundit:
  • 19:00 Deklarata e pasurisë së deputetit: Ja paga për bashkëshorten jashtë martese

  • 17:00 Studimi shpresëdhënës: Botox-i mund të ketë rol në luftën kundër kancerit

  • 15:35 PD: Rama foli dy orë, por nuk dha përgjigje për 11 cështjet e mprehta të ditës

  • 14:00 Mali i Zi do legalizojë martesat e homoseksualëve, tërbohen serbët

  • 13:15 Vjedhja në BSH, Rama: Kuvendi dhe qeveria do veprojë

  • 13:00 Eksperimenti me dy amerikanët e prekur nga Ebola funksioni, shërohen

  • 13:23 Bumçi: CEZ, shqiptarët të përgatiten për dimër të vështirë

  • 13:06 Veliaj: Jemi kujdesur për fëmijët e gruas që denoncoi

  • 13:02 Liverpool-i ofron 22 milion euro për Mario Balotelli-n

  • 12:11 Lame: Luli-Berisha ndryshuan ligjin për territorin

Shpërthen bomba Lucy Mecklenburgh, super seksi në plazhet e Spanjës (FOTO)

Lucy-MecklenburghNëse e keni humbur ta shihni live, është një mundësi për të mos humbur këto imazhe të një femre super seksi dhe modeste në ekstrem.

Kjo është Lucy Mecklenburgh e cila na shpërfaq fizikun e saj perfekt në monokini, siç po cilësohen tani bikinit që pak lidhje kanë me veshjet e plazhit sepse janë braziliane të pastra.

E s’mund të mos jetë në qendër të vëmendjes një yll i tillë si Lucy Mecklenburgh e cila pak kohë më parë u përfol aq shumë për raportin me yllin e ‘TOWIE’-t, bashkëprotagonist me të.

Me hijeshi natyrale, aspak ekzibicioniste, Lucy Mecklenburgh shihet në plazhet e Marbella-s në Spanjë dhe 21-vjeçarja nuk mund të mos ndjellë vëmendjen e të pranishmëve por edhe të fotografëve të cilët kanë nxituar t’i postojnë fotografitë në mediat botërore.

E meqë një foto vlen 1 mijë fjalë, më mirë shijoni këto imazhe shpërthyese të saj, e gjykoni vetë pse vendi që ajo zë është kaq special.

Foto    1 / 12

Shpërthen Lucy Mecklenburgh, super seksi në plazhet e Spanjës

Na ndiqni në: @GazetaIdea në Twitter/Gazeta Idea (Faqja Zyrtare) në Facebook